En İyi Videolu SEO Eğitimi

8 Yıllık dijital pazarlama kariyerimde 300’den fazla markanın SEO çalışmalarını gerçekleştirdim. Ayrıca yaptığım SEO eğitimleri ile 500’den fazla kişiye SEO öğrettim. E-Ticaretten hizmet sektörüne yaptığım çalışmalardan edindiğim tecrübe ve bilgileri bu SEO eğitimde topladım.

6+ Yıllık SEO Uzmanı Desteği

6+ yıldır SEO çalışmaları gerçekleştirmekteyim. Bu alanda elde ettiğim deneyimleri sizlerle paylaşıyor olacağım.

Özel Whatsapp Grubu

Eğitimi aldığınızda eğitimi alanlara özel oluşturulan Whatsapp grubumuna eklenirsiniz ve eğitimi alanlar birlikte bilgi paylaşımlarına, network'e sahip olursunuz.

Birebir Tavsiye Alma

Whatsapp üzerinden soracağınız sorulara 1 saat içerisinde yanıt alacaksınız.

Sınırsız Erişim

Eğitime katıldıktan sonra daha önce eklenen ve bundan sonra eklenecek tüm video ve içeriklere ömür boyu erişim hakkın olacak.

Özel Görüşme

Videolu eğitim alan kişiler ile 1 saat birebir görüşme yaparak özel önerilerimi sunuyorum.

Ücretli SEO Araçları ve Eklentilerine Erişim

Screaming Frog, Rank Math Pro, Semrush Pro(30 Gün) ve WP Rocket araçlarına ücretsiz erişiminiz olur.

İndirim Sona Ermeden Kaydolun!

1199 TL yerine 999 TL

SEO eğitimime katılmak için aşağıdaki butona tıklayarak Banka Havalesi / EFT yada Kredi Kartı ile ödemenizi gerçekleştirebilir, anında eğitime katılarak tüm imkanlardan sınırsız ve ömür boyu faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Eğitim İçeriği

Konu başlıkları daha önce almış olduğunu eğitimlerde öğrendiğiniz ve bildiğinizi düşünebilirsiniz ancak bazen ufacık bir bilgi çok şey değiştirir.

SEO’ya yeni başlayan veya SEO’daki daha önce fark etmediğiniz fırsatları öğreniyoruz.

SEO çalışmalarımızın neredeyse tümünü oluşturan site içi SEO işlemlerini 27 detaylı ders ile öğreniyoruz.

Site içerisinde yaptığımız çalışmaların yetersiz kaldığı sektörde sitemizin otoritesini yükselmek amacıyla neler yapabileceğimizi veya zararlı link saldırılarına karşı neler yapabileceğimizi 7 detaylı ders ile öğreniyoruz.

SEO çalışmalarımızda en çok kullandığımız araçlardan biri olan bu araçları sadece performansı izlemeyi değil, aynı zamanda nasıl Search Console ile SEO stratejimize yön vereceğimizi 8 detaylı ders ile öğreniyoruz.

Çoğunlukla rakip analizi için kullandığımız bu araçta rakiplerimizin trafik aldığı anahtar kelimeleri, en çok trafik aldığı sayfaları gibi rakiplerimize ait detaylı olarak bir çok veriye ulaşabiliyoruz. Ayrıca site denetimi de yaparak sitemizdeki hataları bulabiliyoruz. Ahrefs bölümü 9 detaylı dersten oluşturmaktadır.

SEO çalışması için kullanılması gereken araçlar arasında ilk 3’te yer alan araçlardan biri olan Screaming Frog aracını 3 detaylı ders ile öğreniyoruz.

Ahrefs ile benzerlik gösteren bu araçta da rakiplerimizin trafik aldığı anahtar kelimeleri, en çok trafik aldığı sayfaları görebiliyor ve site denetimi de yaparak sitemizdeki hataları bulabiliyoruz. 12 detaylı ders ile SEO eğitiminde yer almaktadır.

Hangi kelimelerin hedefleneceğini bilmezsek içeriğimizi optimize edemeyiz. Anahtar kelime analizi yaparak sitemizdeki sayfalara uygun kelimeler bulabilir ve fırsat kelimeleri bulabiliriz. 6 detaylı ders ile bu konuda uzmanlaşıyoruz.

Bir önceki aşamadan anahtar kelime konusunda bilgi sahibi olma sonrasında içeriğimizi nasıl SEO uyumlu hale getirebileceğimiz ve nasıl eski içeriklerimizi optimize edebileceğimizi 9 detaylı ders ile öğreniyoruz.

Sitesi olmayan veya mevcut sitesini yenilemek isteyen kişilere yönelik olan bu kısımda bir blog sitesi, hizmet sitesi ve e-ticaret sitesini nasıl yapabileceğimizi 7 detaylı ders ile öğreniyoruz.

Sadece WordPress’e özel hazırlanan hazırlanan eğitimin bu bölümünde ileri seviye WordPress SEO optimizasyonlarını 8 detaylı ders ile öğreniyoruz.

Eğitimin e-ticaret sitesi olanların ve yerel bir işletmeye yönelik özel SEO ipuçlarının içeriği bölümdür. T-soft gibi eticaret panellerinde nasıl SEO işlemlerinin yapıldığını öğreniyoruz.

Eğitimde yer alan araçların dışında bu bölümde kullanabileceğinizi 4 SEO aracını öğreniyoruz. Ayrıca SEO eğitimindeki bonus konular ile ekstra gelişim sağlıyoruz.

Eğitim Yorumları

SEO Eğitimi ile hayatını değiştirenler

5/5
"Yunus hoca, SEO konusunda uzman, oldukça özverili, nerede eksiğiniz varsa oraya odaklı, bitmek bilmeyen sorularınıza karşı sabırlıdır. Bir işi bilmek ve öğretmek arasında büyük bir fark var. Yunus hoca bildiklerinizi en ince ayrıntısına kadar size aktarmaya çalılır. SEO dersi SEO uzmanından alınır."
Filiz Kitapçı
Aklıselim Kreatif İşler / Kurucu
5/5
"Sevgili Yunus Hoca ile örnekli uygulamalı eğitim eksiklerimi gidermek için çok başarılıydı. Video eğitim ve canlı eğitimden bağımsız olarak her an sorularımla destek sağlaması artı değer katıyor. Yükselen organik trafiğimiz eğitim kalitesinin kanıtıdır. Kendisine teşekkür ederim."
Furkan Varol
İstanbul E-Pass / Founder
5/5
"Aslında SEO nedir hiç bir şey bilmiyordum. Sadece WordPress’te internet sitesi yapmayı biliyordum. Sadece merakımdan eğitimi aldım ama şu an müşterilerime sunduğum SEO çalışmaları o kadar beni ve müşterilerimi tatmin eder oldu ki bayağı her yaptığım işte SEO’suz olmaz durumuna geçtim. Sağolsun Yunus hocam çok fazla ilgileniyor. Mükemmel bir adam hiç sorularımı cevapsız bırakmıyor. Çok teşekkür ederim."
Çağatay Kozan
Gündoğay Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği / Supervisor
5/5
"Daha önce dijital pazarlama eğitimi almış biri olarak internette var olabilmemiz için SEO’nun ne kadar önemli olduğunun farkındayım. O yüzden araştırmalarım sonucunda Yunus Korkmaz’ın kapsamlı SEO eğitimi aldım. Eğitimdeki derslerde öncelikle tanımlamalar ile karşılaşıyorsunuz. Sonrasında onları paneller, araçlar üzerinde detaylı bir şekilde adım adım pratik yapıyorsunuz. Böylelikle kendi web sitenize uygulayabiliyorsunuz. Online olması en büyük avantaj çünkü elimizdeki kayıtlı videolar ve tekrar dönüp bakabilirsiniz. Ayrıca Yunus bey eğitimleri güncel tutuyor ve sürekli yeni dersler ekliyor. Hatta bizlerin istekleri doğrultusunda dersleri şekillendirebiliyor. Ne biliyorsa bizlerle mutlaka paylaşıyor. Kendisine soru sorduğunuz veya iletişime geçmek istediğinizde hızlı şekilde yanıt alıyorsunuz. Bu öğrenciler için çok önemli çünkü bir şeyler geciktiğinde güncellik sağlanmadığında o şeyden kopmak çok kolay. Yunus bey hem bizlere eğitime teşvik ediyor, güncel kalmamızı sağlıyor. "
Zuhal Tuzcu
İlmekoloji / Kurucu
5/5
"Yunus Hoca’nın eğitimi çok iyi. Her sorunuza cevap veriyor ve yardımcı oluyor. Hiç düşünmeden bu eğitimi alabilirsiniz."
Oğuzhan Sandıkçı
5/5
"Eğer SEO eğitimi almayı düşünüyorsanız kesinlikle doğru adres"
Hamza Vural
Pan Digital / Kurucu
5/5
"Yunus Korkmaz ile maceram, 1 sene sonunda beni farklı konumlara getirdi. Şu an Türkiye’de önemli bir yere sahip eğitim şirketinden SEO ve yazarlık hizmeti vermekteyim. Farklı projelerim de devam ediyor. Eğer gelişime açık iseniz Yunus Korkmaz sizin en doğru başlangıç noktası olacaktır."
Fırat
İçerik Yazarı
5/5
"Sizden aldığım eğitimden sonra yazılım ile SEO’yu birleştirince beklemediğim bir potansiyel ortaya çıktı. Aylık gelirime ek 2-3K arası ekstra gelir sağlıyorum. Emeğiniz için teşekkür ederim."
Serkan İkizoğlu
Yazılımcı
5/5
"Hocam verdiğiniz eğitimler ve yardımlarınız sayesinde dijital pazarlama ve seo ajansında iş buldum. Öğrettiğiniz her şey için teşekkür ederim."
İbrahim Şahin
Group DP / SEO Uzmanı
5/5
"Eğitim setinin yanında ücretsiz destek sayesinde motivasyon ihtiyacımı karşılayabiliyorum. Türkçe bir eğitim seti sayesinde globalde rekabet edebileceğim aklıma gelmezdi."
Enes Yücel
İçerik Yazarı
5/5
"Yunus Hoca ile tanışmadan önce SEO konusunda bilgilerim olduğunu düşünüyordum. Ancak konuların birebire özel dersimizde işledikçe her şey daha da oturmaya başladı. Eksikliklerimi görmemi sağladı. Çalıştığımız süre boyunca sadece kendi internet sitemizde değil başka kurumsal ve büyük firma dediğimiz firmaların yaptığı hataları da birlikte gözlemledik. Aldığım eğitim boyunca Yunus hocaya ders dışında da ne zaman soru sorsam yanıtsız bırakmadı. Özel birebir ders için bütçesi yetmeyen arkadaşlar için de online eğitim videolarının da gayet açıklayıcı olduğunu düşünüyorum. Hocam sizin ile tanıştığım için ve aldığım bilgiler için çok teşekkür ederim."
Murat Madenoğlu
Santaş İzolasyon / Kurucu
5/5
"Bir e-ticaret firmasında içerik yönetici olarak çalışırken SEO'nun göz ardı edilmeyecek derecede önemli bir alan olduğunu fark ettiğimde hemen araştırmaya başladım. Online videolu eğitimler yerine bu işin uzmanında eğitim almanın daha sağlıklı olacağını düşünüp Yunus hocayı buldum. Kısa zamanda efektif ve altı doldurulabilir eğitim formuyla konuya hakim olmamı sağladı. her an sorularıma cevap verip yardımcı olması da çok önemli. Sayesinde kariyer rotamı SEO'ya çevirdim ve bu eğitim bana çok güzel fırsatlar sundu. Her şey için çok teşekkür ederim."
Melis Manisalı
Hype / Jr. SEO Executive
5/5
"SEO'nun yalnızca açılımını bilen birisi olarak Yunus hocadan aldığım eğitim sonrası eğitim SEO'ya dair birçok alanda kapsamlı şekilde bilgi sahibi oldum. Birebir eğitimin hem teori hem de pratik olması teknik kısımlardaki yönlendirin bilgiler ve kullanılacak toolların detaylı şekilde işlenmesi; SEO’yu sıfırdan öğrenen kişiler için son derece kıymetli. Ayrıca eğitim alan kişilerden oluşan her gün SEO’ya ilişkin bilgilerin paylaşıldığı, soruların sorulduğu gruba dahil. olarak güçlü bir network elde ediliyor. SEO çalışmarını yürüttüğüm we sitelerinde daha ilk aydan trafik artışı yaşadım henüz yolun başındayım ancak bir süre sonra yazılacak başarı hikayesi asla tesadüf olmayacak."
Deniz Kaan Akoğlu
İTU Arı Teknoken / Pazarlama İletişimi Uzman Yardımcısı
5/5
"Yaklaşık 6 ay önce Yunus hocadan SEO eğitimi aldım. Almış olduğum bu eğitim sayesinde yönetmiş olduğum projelerdeki başarı oranım arttı. Bunu Yunus hocaya borçluyum. Eğitim gerçekten SEO ile ilgili anlatılması gereken her türlü konuya değinilmiş bir eğitim. WhatsApp üzerinden aklınıza takılan tüm soruları Yunus hocaya sorabilir ve cevabını alabiliyorsunuz. Ben bu alanda kendimi geliştirdiğimi düşünüyorum. Sizlerinde eğitim almasını öneririm. Gerçekten bu işi yapacaksanız bu işi sürekli yapan sadece bu işe gönül adamış bir uzmandan eğitim almalısınız. Bu uzmanda kesinlikle Yunus hoca olduğunu düşünüyorum. Çok teşekkür ederim"
Enes Çelik
SEO Uzmanı
5/5
"Bir SEO uzmanını olmamama rağmen mevcut projelerimizin SEO süreçlerini yönetebilmek adına Yunus Korkmaz’dan videolu SEO eğitimi aldım. Eğitimde güncel bilgilerin olması ki bu sektörde güncel olabilmek her şeydir aynı zamanda deneyimlenen bilgiye hızlı bir şeyinde ulaşıp zamandan tasarruf edebilmek benim için çok önemliydi. Yunus Korkmaz’a SEO eğitimi için teşekkür ederim."
Ozan Durak
Dijital Pazarlama Uzmanı
5/5
"Yaklaşık 10 yıldır reklamcılık sektöründe grafik tasarımcı olarak çalışmaktayım. Son 3 yıldır dijital pazarlama uzmanlığı üzerine yoğunlaştım. SEO çalışmaları ile ilgili kendimi eksik hissediyordum ve gerçekten bu konuda insanlara fayda sağlamak istiyordum. Çünkü çok sevdiğim bir kavram SEO kavramı. SEO hakkında teori bilgilerim vardı ancak uygulamadan zorluk yaşıyordum. Yunus Bey ile Instagram’da tanıştık. Kendisiyle bir kaç görüşmemizden sonra eğitimi satın aldıktan sonra eğitimin ciddi anlamda fayda sağladı. Keşke daha önce eğitimi satın alsaydım. Bu eğitimlerle daha da kendimi geliştireceğime inanıyorum. Ve ayrıca Yunus bey eğitimi sürekli güncel tutuyor. Kendi ajansımda markalara SEO desteği vermeye başladım. Kendisine tekrar teşekkür ederim."
Oğuzhan Yıldırım
Pera Dijital / Kurucu
5/5
"Tereddütsüz alabileceğiniz bir eğitim. Detaylı eğitim içeriği ile birlikte ilgili, yardı yolda kalmayacağınız bir kişi var karşınızda ve artı olarak size sunduğu fırsatlar da cabası. Bir de her konuda elinden geldiğince, vakti yettiğince, bilgisi tecrübesi dahilinde birbirine yardımcı WhatsApp grubu daha ne olsun açıkcası daha detaylısı yok. Eğitim Yunus Korkmaz’dan çalışmak sizden!"
Hacer Topay
Dijital Pazarlama Uzmanı
5/5
"SEO eğitimi arayanlar için Yunus Korkmaz’ı şiddetle tavsiye ediyorum. WhatsApp grubu bile yardımlaşma sayesinde sanki birebir eğitim gibi. Canlı yayınlar, yardımlaşmalar, eğitim kalitesi ve Yunus Korkmaz’ın eğitimlerde yaptığı jestler tartışılamasız bu alanda O’nu öne çıkarıyor. Her şey için teşekkürler Yunus Hocam."
Mahmut Ayhan
Bilsoft Yazılım / Satış Uzmanı
5/5
"Eğitim için düşünenlere şunu söylemek isterim; düşünürken boşa vakit kaybediyorsunuz."
Tuba Özleyen
Bella Giyim / Kurucu
5/5
"Kesinlikle tavsiye ederim. Pişman olmayacaksınız."
Erdem Yıldız
Spor Dünyası / E-Commerce & Digital Marketing Manager

SEO Profesyoneli Olmaya Hazır Mısın?

Birebir Uygulamalı SEO Eğitimi

Eğitimi birebir, online ve uygulamalı olarak almak ister misiniz?

  • Yukarıda belirtilen 20 saat 200 detaylı ders içeren videolu eğitim hediye ediyorum. Videolu eğitimdeki tüm derslere erişebilir ve yeni videolar eklediğimde ücretsiz izleyebilirsiniz böylelikle sadece birebir eğitim değil, videolu eğitimde de ömür boyu öğrenmeye devam edersiniz.
  • Birebir gerçekleştirilen eğitim videoları kayıt altına alınarak ders sonrasında tarafınıza gönderilmektedir.
  • İsteye göre katılım belgesi verilmektedir.
  • Eğitim süresi kişiye göre değişmektedir. Ortalama 7 ile 10 saat arasında değişiklik göstermektedir. Herbir ders ise 45 dk ile 1.5 saat arasında sürmektedir. Herbir ders, saat dolunca değil ancak siz o gün o dersi tamamen öğrenince sona erer. Konuları anlayana kadar tekrar ediyor, örnekler ve uygulamalar ile anlatıyorum. Ders aralarına günler koyarak aralıklarda kişinin öğrendiklerini uygulaması için süre veriyorum. Bir sonraki derste yapılan işlemlerin kontrollerini gerçekleştiriyorum.
  • Mesleği yaptığı süre boyunca sorularınıza cevap alırsınız.
  • Birebir eğitim olarak yapıldığı için sitenizde uygulamalar yapılarak ilerlenmektedir.
  • Ayrıca yukarıdaki tüm özellikler eğitime dahildir.
Birebir SEO Eğitimi Fiyat Bilgisi İçin Formu Doldurun!