Kapsamlı SEO Eğitimi İle İleri Seviye SEO Öğren! (150+ Öğrenci)

Öğrenmek İstediğiniz Detaya Tıklayın.

Eğitim Özellikleri Hediyeler Öğrenci Görüşleri Öğrenci Başarıları Videolu Eğitim Videolu Eğitim İçeriği Videolu Eğitim Fiyatı Birebir SEO Eğitimi Birebir SEO Eğitimi Fiyatı

 

6 Yıllık dijital pazarlama kariyerimde 100’den fazla markanın SEO çalışmalarını gerçekleştirdim. Ayrıca 100’den fazla kişiye SEO öğrettim. E-Ticaretten hizmet sektörüne yaptığım çalışmalardan edindiğim tecrübe ve bilgileri bu eğitimde topladım.

Yaptığım eğitim videoları ve birebir SEO eğitimleri ile şu anda 600’den fazla kişiye SEO eğitimi verdim. SEO benim için bir tutku ve bu tutkumu diğer insanlara aktarabilmek için her gün daha fazla çabalıyorum. Şu anda Freelancer olarak markalara SEO hizmetleri veriyorum.


Benzersiz SEO Eğitimi Özellikleri

Birebir Tavsiye Alma: Whatsapp üzerinden soracağınız sorulara 12 saat içerisinde yanıt alacaksın.
20 Saatlik 200 Ders Videosu: Sıfırdan başlayarak uygulayabileceğin ve sürekli olarak güncellenen eğitim videolarına anında erişim.
Aylık Canlı Yayınlar: Zoom üzerinden aylık olarak yapılan soru cevap canlı yayınlarına katılabilirsin.
Sınırsız Erişim: Eğitime katıldıktan sonra daha önce eklenen ve bundan sonra eklenecek tüm video ve içeriklere ömür boyu erişim hakkın olacak.
Özel Whatsapp Grubu: Yalnızca eğitime katılan kişilerin bulunduğu Whatsapp özel grubumuza katılma hakkı kazanacaksın. Sorularını sorarak 24 saat içerisinde yanıt alabilir ve gruptaki diğer katılımcıların görüşlerini alabilirsin.
Ücretli SEO Araçları ve Eklentilerine Erişim: Screaming Frog, Rank Math Pro, Semrush Pro ve WP Rocket araçlarına ücretsiz erişiminiz olur.
Videolu Eğitim Alanlarla Özel Görüşme: Videolu eğitim alan kişiler ile 1 saat birebir görüşme yaparak özel önerilerimi sunuyorum.

Harika Hediyeler

1500 TL Değerinde Screaming Frog Lisans Kodu
1200 TL Değerinde Semrush Promosyon Kodu
500 TL Değerinde Rank Math Pro Wordpress SEO Eklentisi
99 TL Değerinde 30 Günde Trafik Artırma E-Kitap
2000 TL Değerinde WP Rocket Wordpress Hız Eklentisi

 

Eğitime Katılanlar Neler Söyledi?

Öğrencilerden Başarılı Sonuçlar

 

Videolu SEO Eğitimi

Eğitimin güncellenme tarihi: 25 Ekim 2021

20 Saat 200 Konulu detaylı hem teori hem uygulamalı anlatımlı bu kapsamlı SEO eğitimine sahip olarak Google’da sitenizi ve müşterilerinizi zirveye taşıyabilirsiniz. Yukarıdaki tüm özellikler dahildir.

Videolu Eğitim Ücreti 749 TL

Eğitime Kayıt Ol

 

Eğitim İçeriği

SEO Temelleri: SEO’ya yeni başlayan veya SEO’daki daha önce fark etmediğiniz fırsatları öğreniyoruz.

Site İçi SEO: SEO çalışmalarımızın neredeyse tümünü oluşturan site içi SEO işlemlerini 27 detaylı ders ile öğreniyoruz.

Site Dışı SEO: Site içerisinde yaptığımız çalışmaların yetersiz kaldığı sektörde sitemizin otoritesini yükselmek amacıyla neler yapabileceğimizi veya zararlı link saldırılarına karşı neler yapabileceğimizi 7 detaylı ders ile öğreniyoruz.

Search Console ve Google Analytics: SEO çalışmalarımızda en çok kullandığımız araçlardan biri olan bu araçları sadece performansı izlemeyi değil, aynı zamanda nasıl Search Console ile SEO stratejimize yön vereceğimizi 8 detaylı ders ile öğreniyoruz.

Ahrefs: Çoğunlukla rakip analizi için kullandığımız bu araçta rakiplerimizin trafik aldığı anahtar kelimeleri, en çok trafik aldığı sayfaları gibi rakiplerimize ait detaylı olarak bir çok veriye ulaşabiliyoruz. Ayrıca site denetimi de yaparak sitemizdeki hataları bulabiliyoruz. Ahrefs bölümü 9 detaylı dersten oluşturmaktadır.

Screaming Frog: SEO çalışması için kullanılması gereken araçlar arasında ilk 3’te yer alan araçlardan biri olan Screaming Frog aracını 3 detaylı ders ile öğreniyoruz.

Semrush: Ahrefs ile benzerlik gösteren bu araçta da rakiplerimizin trafik aldığı anahtar kelimeleri, en çok trafik aldığı sayfaları görebiliyor ve site denetimi de yaparak sitemizdeki hataları bulabiliyoruz. 12 detaylı ders ile SEO eğitiminde yer almaktadır.

Anahtar Kelime Analizi: Hangi kelimelerin hedefleneceğini bilmezsek içeriğimizi optimize edemeyiz. Anahtar kelime analizi yaparak sitemizdeki sayfalara uygun kelimeler bulabilir ve fırsat kelimeleri bulabiliriz. 6 detaylı ders ile bu konuda uzmanlaşıyoruz.

İçerik Oluşturma ve Optimizasyon: Bir önceki aşamadan anahtar kelime konusunda bilgi sahibi olma sonrasında içeriğimizi nasıl SEO uyumlu hale getirebileceğimiz ve nasıl eski içeriklerimizi optimize edebileceğimizi 9 detaylı ders ile öğreniyoruz.

Kod Bilgisi Olmadan Wordpress Site Yapımı: Sitesi olmayan veya mevcut sitesini yenilemek isteyen kişilere yönelik olan bu kısımda bir blog sitesi, hizmet sitesi ve e-ticaret sitesini nasıl yapabileceğimizi 7 detaylı ders ile öğreniyoruz.

Wordpress SEO Optimizasyon: Sadece Wordpress’e özel hazırlanan hazırlanan eğitimin bu bölümünde ileri seviye Wordpress SEO optimizasyonlarını 8 detaylı ders ile öğreniyoruz.

E-Ticaret ve Yerel SEO: Eğitimin e-ticaret sitesi olanların ve yerel bir işletmeye yönelik özel SEO ipuçlarının içeriği bölümdür. T-soft gibi eticaret panellerinde nasıl SEO işlemlerinin yapıldığını öğreniyoruz.

Diğer SEO Araçları ve Bonus Konular: Eğitimde yer alan araçların dışında bu bölümde kullanabileceğinizi 4 SEO aracını öğreniyoruz. Ayrıca SEO eğitimindeki bonus konular ile ekstra gelişim sağlıyoruz.

Satın Al

 

Birebir SEO Eğitimi

Eğitimi birebir, online ve uygulamalı olarak almak ister misiniz?

Birebir Eğitimin Avantajları Nelerdir?

  • Yukarıda belirtilen 15 saat 130 detaylı ders içeren videolu eğitim hediye ediyorum. Videolu eğitimdeki tüm derslere erişebilir ve yeni videolar eklediğimde ücretsiz izleyebilirsiniz böylelikle sadece birebir eğitim değil, videolu eğitimde de ömür boyu öğrenmeye devam edersiniz.
  • Birebir gerçekleştirilen eğitim videoları kayıt altına alınarak ders sonrasında tarafınıza gönderilmektedir.
  • İsteye göre katılım belgesi verilmektedir.
  • Eğitim süresi kişiye göre değişmektedir. Ortalama 7 ile 10 saat arasında değişiklik göstermektedir. Herbir ders ise 45 dk ile 1.5 saat arasında sürmektedir. Herbir ders, saat dolunca değil ancak siz o gün o dersi tamamen öğrenince sona erer. Konuları anlayana kadar tekrar ediyor, örnekler ve uygulamalar ile anlatıyorum. Ders aralarına günler koyarak aralıklarda kişinin öğrendiklerini uygulaması için süre veriyorum. Bir sonraki derste yapılan işlemlerin kontrollerini gerçekleştiriyorum.
  • Mesleği yaptığı süre boyunca sorularınıza cevap alırsınız.
  • Birebir eğitim olarak yapıldığı için sitenizde uygulamalar yapılarak ilerlenmektedir.
  • Ayrıca yukarıdaki tüm özellikler eğitime dahildir.

Birebir Eğitim Fiyatı İçin Formu Doldurun.

Fiyat Bilgisi İçin İletişime Geç

Open chat
Size yardımcı olmak için buradayım