Sıfırdan İleri Seviyeye SEO Eğitimi

8 Yıllık dijital pazarlama kariyerimde 300’den fazla markanın SEO çalışmalarını gerçekleştirdim. Ayrıca yaptığım SEO eğitimleri ile 500’den fazla kişiye SEO öğrettim. E-Ticaretten hizmet sektörüne yaptığım çalışmalardan edindiğim tecrübe ve bilgileri bu SEO eğitimde topladım.

6+ Yıllık SEO Uzmanı Desteği

6+ yıldır SEO çalışmaları gerçekleştirmekteyim. Bu alanda elde ettiğim deneyimleri sizlerle paylaşıyor olacağım.

Özel Whatsapp Grubu

Eğitimi aldığınızda eğitimi alanlara özel oluşturulan Whatsapp grubumuna eklenirsiniz ve eğitimi alanlar birlikte bilgi paylaşımlarına, network'e sahip olursunuz.

Birebir Tavsiye Alma

Whatsapp üzerinden soracağınız sorulara en geç 1 saat içerisinde yanıt alacaksınız.

Sınırsız Erişim

Eğitime katıldıktan sonra daha önce eklenen ve bundan sonra eklenecek tüm video ve içeriklere ömür boyu erişim hakkın olacak.

Özel Görüşme

Videolu eğitim alan kişiler ile 1 saat birebir görüşme yaparak özel önerilerimi sunuyorum.

Ücretli SEO Araçları ve Eklentilerine Erişim

Screaming Frog, Rank Math Pro, Semrush Pro(30 Gün) ve Perfmatters araçlarına ücretsiz erişiminiz olur.

İndirim Sona Ermeden Kaydolun!

999 TL

SEO eğitimime katılmak için aşağıdaki butona tıklayarak Banka Havalesi / EFT yada Kredi Kartı ile ödemenizi gerçekleştirebilir, anında eğitime katılarak tüm imkanlardan sınırsız ve ömür boyu faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Eğitim İçeriği

Konu başlıkları daha önce almış olduğunu eğitimlerde öğrendiğiniz ve bildiğinizi düşünebilirsiniz ancak bazen ufacık bir bilgi çok şey değiştirir.

SEO’ya yeni başlayan veya SEO’daki daha önce fark etmediğiniz fırsatları öğreniyoruz.

SEO çalışmalarımızın neredeyse tümünü oluşturan site içi SEO işlemlerini 27 detaylı ders ile öğreniyoruz.

Site içerisinde yaptığımız çalışmaların yetersiz kaldığı sektörde sitemizin otoritesini yükselmek amacıyla neler yapabileceğimizi veya zararlı link saldırılarına karşı neler yapabileceğimizi 7 detaylı ders ile öğreniyoruz.

SEO çalışmalarımızda en çok kullandığımız araçlardan biri olan bu araçları sadece performansı izlemeyi değil, aynı zamanda nasıl Search Console ile SEO stratejimize yön vereceğimizi 8 detaylı ders ile öğreniyoruz.

Çoğunlukla rakip analizi için kullandığımız bu araçta rakiplerimizin trafik aldığı anahtar kelimeleri, en çok trafik aldığı sayfaları gibi rakiplerimize ait detaylı olarak bir çok veriye ulaşabiliyoruz. Ayrıca site denetimi de yaparak sitemizdeki hataları bulabiliyoruz. Ahrefs bölümü 9 detaylı dersten oluşturmaktadır.

SEO çalışması için kullanılması gereken araçlar arasında ilk 3’te yer alan araçlardan biri olan Screaming Frog aracını 3 detaylı ders ile öğreniyoruz.

Ahrefs ile benzerlik gösteren bu araçta da rakiplerimizin trafik aldığı anahtar kelimeleri, en çok trafik aldığı sayfaları görebiliyor ve site denetimi de yaparak sitemizdeki hataları bulabiliyoruz. 12 detaylı ders ile SEO eğitiminde yer almaktadır.

Hangi kelimelerin hedefleneceğini bilmezsek içeriğimizi optimize edemeyiz. Anahtar kelime analizi yaparak sitemizdeki sayfalara uygun kelimeler bulabilir ve fırsat kelimeleri bulabiliriz. 6 detaylı ders ile bu konuda uzmanlaşıyoruz.

Bir önceki aşamadan anahtar kelime konusunda bilgi sahibi olma sonrasında içeriğimizi nasıl SEO uyumlu hale getirebileceğimiz ve nasıl eski içeriklerimizi optimize edebileceğimizi 9 detaylı ders ile öğreniyoruz.

Sitesi olmayan veya mevcut sitesini yenilemek isteyen kişilere yönelik olan bu kısımda bir blog sitesi, hizmet sitesi ve e-ticaret sitesini nasıl yapabileceğimizi 7 detaylı ders ile öğreniyoruz.

Sadece Wordpress’e özel hazırlanan hazırlanan eğitimin bu bölümünde ileri seviye Wordpress SEO optimizasyonlarını 8 detaylı ders ile öğreniyoruz.

Eğitimin e-ticaret sitesi olanların ve yerel bir işletmeye yönelik özel SEO ipuçlarının içeriği bölümdür. T-soft gibi eticaret panellerinde nasıl SEO işlemlerinin yapıldığını öğreniyoruz.

Eğitimde yer alan araçların dışında bu bölümde kullanabileceğinizi 4 SEO aracını öğreniyoruz. Ayrıca SEO eğitimindeki bonus konular ile ekstra gelişim sağlıyoruz.

Eğitim Yorumları

SEO Eğitimi ile hayatını değiştirenler

Deniz Kaan Akoğlu Digital Marketing Specialist - Anadolu Efes

"SEO'nun yalnızca açılımını bilen birisi olarak Yunus hocadan aldığım eğitim sonrası eğitim SEO'ya dair birçok alanda kapsamlı şekilde bilgi sahibi oldum. Birebir eğitimin hem teori hem de pratik olması teknik kısımlardaki yönlendirin bilgiler ve kullanılacak toolların detaylı şekilde işleniyor. SEO çalışmarını yürüttüğüm we sitelerinde daha ilk aydan trafik artışı yaşadım henüz yolun başındayım ancak bir süre sonra yazılacak başarı hikayesi asla tesadüf olmayacak."

Enes Çelik SEO Uzmanı

"Yaklaşık 6 ay önce Yunus hocadan SEO eğitimi aldım. Almış olduğum bu eğitim sayesinde yönetmiş olduğum projelerdeki başarı oranım arttı. Bunu Yunus hocaya borçluyum. Eğitim gerçekten SEO ile ilgili anlatılması gereken her türlü konuya değinilmiş bir eğitim. WhatsApp üzerinden aklınıza takılan tüm soruları Yunus hocaya sorabilir ve cevabını alabiliyorsunuz. Ben bu alanda kendimi geliştirdiğimi düşünüyorum. Sizlerinde eğitim almasını öneririm. Gerçekten bu işi yapacaksanız bu işi sürekli yapan sadece bu işe gönül adamış bir uzmandan eğitim almalısınız. Bu uzmanda kesinlikle Yunus hoca olduğunu düşünüyorum. Çok teşekkür ederim"

Murat Madenoğlu Santaş İzolasyon / Kurucu

"Yunus Hoca ile tanışmadan önce SEO konusunda bilgilerim olduğunu düşünüyordum. Ancak konuların birebire özel dersimizde işledikçe her şey daha da oturmaya başladı. Eksikliklerimi görmemi sağladı. Çalıştığımız süre boyunca sadece kendi internet sitemizde değil başka kurumsal ve büyük firma dediğimiz firmaların yaptığı hataları da birlikte gözlemledik. Aldığım eğitim boyunca Yunus hocaya ders dışında da ne zaman soru sorsam yanıtsız bırakmadı. Özel birebir ders için bütçesi yetmeyen arkadaşlar için de online eğitim videolarının da gayet açıklayıcı olduğunu düşünüyorum. Hocam sizin ile tanıştığım için ve aldığım bilgiler için çok teşekkür ederim."

Melis Manisalı Hype / Sr. SEO Executive

"Bir e-ticaret firmasında içerik yönetici olarak çalışırken SEO'nun göz ardı edilmeyecek derecede önemli bir alan olduğunu fark ettiğimde hemen araştırmaya başladım. Online videolu eğitimler yerine bu işin uzmanında eğitim almanın daha sağlıklı olacağını düşünüp Yunus hocayı buldum. Kısa zamanda efektif ve altı doldurulabilir eğitim formuyla konuya hakim olmamı sağladı. her an sorularıma cevap verip yardımcı olması da çok önemli. Sayesinde kariyer rotamı SEO'ya çevirdim ve bu eğitim bana çok güzel fırsatlar sundu. Her şey için çok teşekkür ederim."

Filiz Kitapçı Aklıselim Kreatif İşler / Kurucu

"Yunus hoca, SEO konusunda uzman, oldukça özverili, nerede eksiğiniz varsa oraya odaklı, bitmek bilmeyen sorularınıza karşı sabırlıdır. Bir işi bilmek ve öğretmek arasında büyük bir fark var. Yunus hoca bildiklerinizi en ince ayrıntısına kadar size aktarmaya çalılır. SEO dersi SEO uzmanından alınır."

Furkan Varol İstanbul E-Pass / Founder

"Sevgili Yunus Hoca ile örnekli uygulamalı eğitim eksiklerimi gidermek için çok başarılıydı. Video eğitim ve canlı eğitimden bağımsız olarak her an sorularımla destek sağlaması artı değer katıyor. Yükselen organik trafiğimiz eğitim kalitesinin kanıtıdır. Kendisine teşekkür ederim."

Çağatay Kozan Çağatay Kozan Gündoğay Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği / Supervisor

"Aslında SEO nedir hiç bir şey bilmiyordum. Sadece Wordpress’te internet sitesi yapmayı biliyordum. Sadece merakımdan eğitimi aldım ama şu an müşterilerime sunduğum SEO çalışmaları o kadar beni ve müşterilerimi tatmin eder oldu ki bayağı her yaptığım işte SEO’suz olmaz durumuna geçtim. Sağolsun Yunus hocam çok fazla ilgileniyor. Mükemmel bir adam hiç sorularımı cevapsız bırakmıyor. Çok teşekkür ederim."

Zuhal Tuzcu İlmekoloji / Kurucu

"Araştırmalarım sonucunda Yunus Korkmaz’ın kapsamlı SEO eğitimi aldım. Eğitimdeki derslerde öncelikle tanımlamalar ile karşılaşıyorsunuz. Sonrasında onları paneller, araçlar üzerinde detaylı bir şekilde adım adım pratik yapıyorsunuz. Böylelikle kendi web sitenize uygulayabiliyorsunuz. Yunus bey ne biliyorsa bizlerle mutlaka paylaşıyor. Kendisine soru sorduğunuz veya iletişime geçmek istediğinizde hızlı şekilde yanıt alıyorsunuz. "

Oğuzhan Sandıkçı

"Yunus Hoca’nın eğitimi çok iyi. Her sorunuza cevap veriyor ve yardımcı oluyor. Hiç düşünmeden bu eğitimi alabilirsiniz."

Hamza Vural Pan Digital / Kurucu

"Eğer SEO eğitimi almayı düşünüyorsanız kesinlikle doğru adres"

Fırat İçerik Yazarı

"Yunus Korkmaz ile maceram, 1 sene sonunda beni farklı konumlara getirdi. Şu an Türkiye’de önemli bir yere sahip eğitim şirketinden SEO ve yazarlık hizmeti vermekteyim. Farklı projelerim de devam ediyor. Eğer gelişime açık iseniz Yunus Korkmaz sizin en doğru başlangıç noktası olacaktır."

Serkan İkizoğlu Yazılımcı

"Sizden aldığım eğitimden sonra yazılım ile SEO’yu birleştirince beklemediğim bir potansiyel ortaya çıktı. Aylık gelirime ek 2-3K arası ekstra gelir sağlıyorum. Emeğiniz için teşekkür ederim."

İbrahim Şahin SEO Uzmanı

"Hocam verdiğiniz eğitimler ve yardımlarınız sayesinde dijital pazarlama ve seo ajansında iş buldum. Öğrettiğiniz her şey için teşekkür ederim."

Enes Yücel İçerik Yazarı

"Eğitim setinin yanında ücretsiz destek sayesinde motivasyon ihtiyacımı karşılayabiliyorum. Türkçe bir eğitim seti sayesinde globalde rekabet edebileceğim aklıma gelmezdi."

Ozan Durak Dijital Pazarlama Uzmanı

"Bir SEO uzmanını olmamama rağmen mevcut projelerimizin SEO süreçlerini yönetebilmek adına Yunus Korkmaz’dan videolu SEO eğitimi aldım. Eğitimde güncel bilgilerin olması ki bu sektörde güncel olabilmek her şeydir aynı zamanda deneyimlenen bilgiye hızlı bir şeyinde ulaşıp zamandan tasarruf edebilmek benim için çok önemliydi. Yunus Korkmaz’a SEO eğitimi için teşekkür ederim."

Oğuzhan Yıldırım Pera Dijital / Kurucu

"Yunus Bey ile Instagram’da tanıştık. Kendisiyle bir kaç görüşmemizden sonra eğitimi satın aldıktan sonra eğitimin ciddi anlamda fayda sağladı. Keşke daha önce eğitimi satın alsaydım. Bu eğitimlerle daha da kendimi geliştireceğime inanıyorum. Ve ayrıca Yunus bey eğitimi sürekli güncel tutuyor. Kendi ajansımda markalara SEO desteği vermeye başladım. Kendisine tekrar teşekkür ederim."

Hacer Topay Dijital Pazarlama Uzmanı

"Tereddütsüz alabileceğiniz bir eğitim. Detaylı eğitim içeriği ile birlikte ilgili, yardı yolda kalmayacağınız bir kişi var karşınızda ve artı olarak size sunduğu fırsatlar da cabası. "

Mahmut Ayhan Bilsoft Yazılım / Satış Uzmanı

"SEO eğitimi arayanlar için Yunus Korkmaz’ı şiddetle tavsiye ediyorum. WhatsApp grubu bile yardımlaşma sayesinde sanki birebir eğitim gibi. Canlı yayınlar, yardımlaşmalar, eğitim kalitesi ve Yunus Korkmaz’ın eğitimlerde yaptığı jestler tartışılamasız bu alanda O’nu öne çıkarıyor. Her şey için teşekkürler Yunus Hocam."

Tuba Özleyen Bella Giyim / Kurucu

"Eğitim için düşünenlere şunu söylemek isterim; düşünürken boşa vakit kaybediyorsunuz."

Erdem Yıldız Spor Dünyası / E-Commerce & Digital Marketing Manager

"Kesinlikle tavsiye ederim. Pişman olmayacaksınız."

    SEO Profesyoneli Olmaya Hazır Mısın?