SEO Eğitiminde İndirim Fırsatını Kaçırmayın!

Türkiye'nin En Kapsamlı SEO Eğitimi

SEO eğitimi, hem yeni başlayanlar hem de bu alanda uzmanlaşmak isteyenler için tasarlanmıştır. Eğitim, anahtar kelime araştırması, sayfa optimizasyonu, bağlantı oluşturma ve teknik SEO gibi hem temel hem de ileri düzey konuları kapsar. Güncel stratejiler ve pratik öneriler sayesinde, SEO konusunda gerekli tüm becerileri kısa sürede edinmek mümkündür. Bu eğitimle SEO alanında kendinizi geliştirebilir ve uzmanlar arasında yerinizi alabilirsiniz.

Intro

SEO Eğitimi Nedir?

Arama motoru optimizasyonu olarak da bilinen SEO (Search Engine Optimization), web sitelerinin arama motorlarındaki konumunu belirleyen aksiyonların tamamını ifade eder. Kapsamı oldukça geniş olan SEO, web sitelerinin dijital dünyadaki potansiyelini güçlendiren önemli bir kavram olduğundan SEO Eğitimi sizi, dolayısıyla kuracağınız ve geliştireceğiniz tüm web sitelerini dijital dünyadaki rekabette bir adım öne çıkarır. Peki SEO Eğitimi nedir?

 

SEO Eğitimi, en temel tanımıyla web sitelerinin arama motorlarındaki görünürlüğünü artırarak daha üst sıralara çıkmasını sağlayacak tekniklerin kazandırıldığı bir eğitimdir. Arama motoru optimizasyonu işlemlerinde yetkinlik kazanacağınız tüm bilgi ve becerilerin öğretildiği SEO kursu, kendi web sitenizin yanı sıra çeşitli şirket ve firmalara seo hizmeti verebilmenizi sağlayacak düzeyde gelişme göstermenize ve edindiğiniz bilgileri kazanca dönüştürebilmenize imkan sunuyor.

SEO Eğitimi Ne İşe Yarar?

Dijital dünyada SEO, adını sıkça duyduğumuz kavramlardan biri olmuş durumda. Başta ürün ve hizmet alma amacının dışında bilgi sahibi olmak istediğimiz her konuda ziyaret ettiğimiz web siteleri, SEO kapsamında belli bir çalışma sistemi üzerine sıralanmaktadır. Arama motoru sıralamalarında yukarılarda yer almak, web sitesinin marka imajını, dolayısıyla kazançlarını da artırır. İşte bu noktada SEO Eğitimi sizi, rakiplerinizin önüne geçirerek ilk sıralarda yerinizi alabilmenizi ve bulunduğunuz konumu koruyabilmenizi sağlayacak beceriler edinmenizi sağlar.

 

Sizler için özel olarak hazırlanmış ve her seviyeye hitap edecek donanımlı içeriği ile arama motoru optimizasyonu eğitimi; SEO’nun temellerini attıktan sonra site içi – site dışı seo, teknik seo ve wordpress seo başta olmak üzere Google search console ve anahtar kelime analizi gibi birçok alanda uzmanlık kazanabilmenize yardımcı olur. Üstelik Ahrefs, Semrush ve Screaming Frog gibi seo araçlarına hakim olmanızı sağlayacak seo uzmanlığı eğitimi

ile bu alanda fark yaratacak donanımlara sahip olabilirsiniz.

Kurs İçerik

Tümünü Genişlet
Giriş
Genişlet
Ders İçerik
0% Tamamlandı 0/2 Adımlar

999 TL

1.999 TL

+29 Saat
+400 Öğrenci
7 Özel SEO Şablonu
1 Saat Birebir Görüşme
Ömür Boyu Erişim
200+ Detaylı Video
Tüm Seviyeler

SEO Eğitimi İçin Gereksinimler Nelerdir?

Google seo eğitimi alarak kendini geliştirmek isteyen neredeyse herkes, farklı seviyelere sahiptir. Her öğrenme becerisinin farklı olduğu düşünüldüğünde bu oldukça normal bir durumdur. Farklı seviye grupları göz önünde tutularak hazırlanan seo eğitim dersleri, eksiklerinizi tespit ederken, sahip olduğunuz bilgileri pekiştirebilmenize destek oluyor. Bu kapsamda SEO bilgi ve tecrübelerinin artırmak isteyenler başta olmak üzere SEO’ya sıfırdan başlamak isteyen herkes, seoegitimi ile hedeflediği konuma ulaşabiliyor. 

Sayfa üzerinden yararlanacağınız seo dersleri, her seviyedeki kullanıcı kitlesine aynı anda hitap ederken, eğitim sürecini keyifli hale getiren pratik bilgiler ile zenginleştirilmiştir. SEO eğitimi için herhangi bir seviye zorunluluğu bulunmazken sadece bilgisayar becerilerine hakim olmanız, eğitim için yeterli bir kriterdir.

Eğitim Sonunda Neler Öğreneceksiniz?

SEO Eğitimi sonrası aşağıdaki sorulara ‘Evet’ cevabı verebilecek düzeyde bilgi ve beceri kazanabileceksiniz. Eğitim sonunda;

 • Google’ın nasıl bir çalışma sistemi olduğunu çözebiliyorum.
 • SEO’ya dair tüm temel kavramlara hakimim.
 • Teknik SEO işlemleri ile web sitemi iyileştirerek performansını artırabiliyorum.
 • Site içi seo ile kaliteyi artırırken site dışı seo çalışmaları ile web sitemin değerini yükseltebiliyorum.
 • Google Search Console kullanımı ile web sitemin durumunu takip edebiliyorum.
 • Ahrefs, Semrush ve Screaming Frog gibi araçları etkili şekilde kullanabilecek yetkinlik kazandım.
 • WordPress SEO, E-ticaret SEO gibi önemli alanlarda kendimi gösterebilecek deneyimlere sahip oldum. 
 • SEO çalışmalarını yürütebilecek düzeyde bilgi ve tecrübe edindim.
 • Pratik ve işe yarar SEO tekniklerine hakim olarak karşılaşılan hatalara karşı çözüm odaklı bir bakış açısı kazandım. 

demek, alacağınız uygulamalı seo eğitimi ile mümkün. Bu süreçte en sık merak edilen konulardan biri de ‘eğitim sonunda sertifika alacak mıyım?’ oluyor. Düşünüldüğünün aksine seo eğitimi sertifika almak, SEO’ya hakim olduğunuzun kanıtı olmamaktadır. Eğitim sonunda edineceğiniz tecrübe ve birikimleri web sitelerinde kullanabilme yetkinliği, eğitimin verimli bir şekilde tamamlandığının ifadesi olarak kariyeriniz boyunca size eşlik edecektir.

 

Temel seo eğitimi ile başlayan ve ileri seviye seo eğitimi ile devam eden süreç boyunca yol arkadaşı olarak bizi seçmeniz durumunda ömür boyu erişim imkanı sizlere sunuluyor. Gelişen ve değişen ihtiyaçlara yönelik güncel videolardan oluşan profesyonel seo eğitimi için kursa kayıt yaptırarak bizimle iletişime geçebilir, kariyerinizi güçlendirmeye başlayabilirsiniz.

Öğrenci Yorumları

SEO Eğitimi Nasıl Alınır?

SEO’nun gerekliliklerinin farkına varan her girişimci, en iyi seo eğitimi hangisidir? sorusunun yanı sıra SEO eğitimi nasıl alınır? araştırması yapmaya başlıyor. Dijital dünya, farklı kesimden sayısız kullanıcıyı içerisinde barındırırken bu kullanıcıların bazıları seo hakkında temel bilgilere sahip olsa da önemli bir kısmı henüz SEO kavramı konusunda oldukça yetersiz olabilir. 

 

Bu kapsamda seo eğitiminin birçok kullanıcı profiline aynı anda hipap edebilmesi, basit, anlaşılır ve pratik olması son derece önemlidir. İşte bu noktada SEO Eğitmeni Yunus Korkmaz tarafından özel olarak hazırlanan eğitim içeriği, aklınızdaki tüm soru işaretlerine yanıt bulabilmenizi ve SEO’ya dair bilmeniz gereken tüm noktalara birebir görüşme ayrıcalığı ile ulaşabilmenizi sağlıyor. 

 

Yunus Korkmaz SEO Eğitimi içeriklerine ulaşabilmeniz içinse yapmanız gereken tek işlem kayıt olmak ve gerekli kurs satın alma işlemlerini tamamlamak olacaktır. 200’den fazla video içeriğinden oluşan seo dersleri başta olmak üzere eksikleri tamamlamaya yönelik birebir görüşme imkanı ile ayrıcalıklı bir eğitim süreci sizleri bekliyor. İletişim kanalları üzerinden kurs hakkında bilgi ve detaylara ulaşabilirsiniz. 

SEO Eğitimini Kimler Almalı?

Sahip olduğunuzu düşündüğünüz bilgiler ya da eksiğiniz olduğunu düşündüğünüz konular, seo eğitimini alma konusunda sizde soru işareti oluşturuyor olabilir. Peki SEO Eğitimini kimler almalı?;

 • SEO hakkında tüm bilgilere pratik ve daha kısa sürelerde etkili şekilde ulaşmak isteyenler, 
 • Web sitesine daha fazla organik trafik çekmek isteyenler,
 • Uygulamalı ve birebir görüşme fırsatı ile eğitim alma ihtiyacı duyanlar,
 • Yeni kariyer becerileri kazanmak isteyenler,
 • Markasını geliştirmek için farklı bakış açısına sahip olmak isteyen şirket sahipleri,
 • İşletmesini büyütmek isteyenler,
 • Sıfırdan SEO öğrenmek ya da SEO bilgisini geliştirmek için çok az zamana sahip olanlar, 
 • Ve son olarak girişimci ruha sahip olan herkes, seo eğitimi almaya uygundur.

Sıkça Sorulan Sorular

Aklınıza takılan tüm sorular için Whatsapp’tan ulaşabilirsiniz.

Eğitim süresi ve sonrasında ömür boyu aklınıza takılan soruları sorabilir ve fikir danışabilirsiniz.

Öncelik eğitimin her seviyede SEO bilgisine sahip olan kişiler için hazırladığımı söylemeliyim. SEO müşterileri elde etmek, mevcut müşterilerinize daha iyi hizmet vermek, SEO bilgisini geliştirmek veya sıfırdan SEO öğrenme amacında olan herkes için uygundur.

Eğitime ömür boyu erişim imkanınız bulunmaktadır. Asıl amacınız eğitimi isteyip bitirmek değil, öğrenirken uygulamalar ve testler yapmak olmalıdır.

Sertifika bir şeyi bildiğinizi kesinlikle katılmaz. İşe girmek veya freelance olarak SEO projesi almak için genellikle bir sertifikaya ihtiyacınız yoktur. Bunun yerine bilginizi karışınızdaki insanlara anlatarak bilginizi kanıtlarsanız daha etkili olacaktır.
 
SEO'da organik arama sonuçlarındaki rakiplerinize ayak uydurmanız için hızlıca öğrenip sitelerinize uygulama yapmanızı tavsiye ederim. Ancak iş yoğunluğu gibi nedenle çok müsait olamıyorsanız en azından günde veya bir kaç günde bellli bir zaman dilimi eğitim için ayırmalısınız.

Eğitim hazır videolar ve eğitmen danışmanlığı ile ilerlemektedir. 3 ay içinde kullanabileceğiniz bir defa birebir görüşme hakkınız bulunmaktadır. Bu görüşmede birlikte site incelemesi yapabilir ve sorularınızı sorabilirsiniz. Sorularınızı sormak için görüşmeyi beklemenize gerek bulunmuyor. Her zaman Whatsapp'tan soru sorabilirsiniz.